1. WINTER CAMP S RACETRACK.CZ

Čau bikeři a bikerky,

abyste nám přes zimu nezaháleli, abysme vás po delší odmlce mohli vidět, abysme si konečně v klidu pokecali, abysme společně zase zakalili a abysme vám nabídli trochu dobrý zábavy, rozhodli jsme se vás pozvat na 1. winter camp s racetrack.cz 

Co jsme pro vás nachystali?
 Objednali jsme pro vás na víkend chalupu v Krkonoších až na vrcholu sjezdovky, kam jsme pozvali spoustu rychlejch kluků jako jsou Michal Filla, Pepa Sršeň, Karel Táborský, Víťa Gola, Martin Trachta, David Ouředníček a kam chceme pozvat i vás abysme dohromady zažili super víkend s lyžema a prknem na nohou a skleničkou svařáku v tlapách. No a jasně že pak budem celej večer kecat o motorkách celej víkend chceme pořádat jako rodinný, takže kdo budete chtít s sebou mimo manželek vzít i děti, budou vítáni. Celá chalupa je NEKUŘÁCKÁ.

Kdy a kde?
 1. winter camp racetrack.cz se uskuteční 5.-6.1.2013 na horské chatě Portášky ve Velké Úpě.

Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení přírody je ještě minimální. Chata je postavena na vrcholu svahu nad Velkou Úpou v nadmořské výšce 1050 m/m. uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na nejvyšší horu ČR Sněžku 1602 m/m. a na konečné horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy.

Kuchyně nabízí široký výběr klasických českých a mezinárodních jídel, které jsou nabízeny formou polopenze, plné penze nebo výběrem z jídelního lístku. Pokud Vás neuspokojí jídelní lístek, lze připravit na Vaše přání různé druhy diet a specialit. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů včetně míchaných.
V prvním patře je společenská místnost pro 60 hostů s televizí, videem, pingpongovým stolem a dalšími možnostmi společenského vyžití. 

Během zimní sezóny lze aktivně provozovat sjezdové lyžování, snowboarding, běh na lyžích, ostatní zimní sporty i vysokohorskou turistiku. Při nepřízni počasí lze posedět v restauraci či u baru, hrát šipky, pingpong, stolní fotbal a další společenské hry nebo využít vlastní saunu s bazénem. Svah přímo na kterém je postavena chata je vybaven osmi lyžařskými vleky od 250 do 1000 metrů. Přímo u chaty je nástup na svah sjezdovky. Po tomto svahu je možné lyžování až k dolní stanici lanovky nové třísedačkové Portášky-Velká Úpa a to v délce cca 1750 metrů. Celý svah je úměle zasněžován a denně upravován. 4 vleky pro začátečníky do 200 metrů od chaty.
Součástí skiareálu je snowboardpark umožňující dostatečné vyžití snowboardistů při zachování bezpečnosti ostatních lyžařů. Pro začátečníky a děti jsou pořádány lyžařské školy, kurzy a dětské závody. 
Pokud Vás omrzí náš areál, vemte si zdarma skibus a za 5 min. jste pod sjezdovkami v Peci pod Sněžkou.
Pro náročnější lyžaře je k dispozici běžecká trať na Růžovou horu a dále až na úpatí Sněžky v délce cca 5 km. Pro turistické běžkaře je ideální trať s pěkným výhledem vedoucí okolo Pěnkavčího vrchu v délce cca 4,5 km. Tyto trasy jsou součástí Krkonošské běžecké magistrály v celkové délce 550 km.

Co to stojí?
Pokoje kategorie A*** 1800,-Kč/os/víkend (polopenze, pokoje standartu *** s vlastním soc. zařízením+WC)
Pokoje kategorie B** 1600,-Kč/os/víkend (polopenze, pokoje kat. B s předsíňkou, zimní terasu s výhledem do údolí a na panorama Černé hory, soc. zařízení a sprchy (nově rekonstruované) přímo přes chodbu)
Pokoje kategorie C** 1200,-Kč/os/víkend (polopenze, pokoje kat. C, soc. zařízení a sprchy (nově rekonstruované) na patře)

Chalupa má celkem 50 volných lůžek a neni nafukovací, takže víc se nás tam opravdu nevejde, kdo chce ject, zaregistrujte se co nejdřív 😉

Časový harmonogram?
Příjezd v pátek odpoledne/večer, odjezd v neděli. Doprava na chatu se uskutečňuje pomocí lanovky, která jezdí do 16.00!!! Kdo přijede později, je možná doprava na chalupu po sjezdovce rolbou nebo sněžným skůtrem, což není doporučováno pro děti… Doprava zavazadel je možná zdarma rolbou, která bude odjíždět s poslední lanovkou 4.1.2013 v 16:00. Ostatní doprava 100,- Kč za osobu a její zavazadla.

Tentokráte vás nebudeme prudit registrací ani přejímkama, celej den můžete strávit na lyžích, na prkně, na sáňkách, výletem na Sněžku nebo se svařákem u bufíku, večer pak budeme hlavně diskutovat o motorkách, promítneme si nějaký videa a budeme hrát celotáborovou vyřazovací soutěž v závodech ve velké autodráze. Ten nejrychlejší si pak autodráhu jako cenu odveze domů 🙂

Chci ject, co dál?
Normálně se zaregistrujte jako byste jeli na drom v sekci „termíny a registrace“ zde: http://www.racetrack.cz/terminy-a-registrace/. Budete asi muset vyplnit i motorku a skupinu, tak se těšim co tam napíšete a napište do poznámky kolikalůžkový pokoj preferujete, pokusíme se vám vyhovět jak jenom to půjde…

Zajímavé odkazy? 

www.portasky.cz 

 

Listopad 17, 2012

Štítky:

Napsat komentář