55. Elefantentreffen 2011

Bundesverband der Motorradfahrer eV (BVDM), která zve všechny příznivce jedné stopy na tradiční Elefantentreffen.

Koná se tradičně poslední lednový víkend, letos 28.01. – 30.01.2011 v Loh / Thurmansbang-Solla.

Místo srazu leží uprostřed krásné a klidné krajiny uprostřed Bavorského lesa. Nadšení „motorkářů“ a obyvatel pro tento „sloní“ sraz v Loh se datuje od roku 1989, kdy byl v bavorském Loh pořádán poprvé.

Objevili se zprávy hovořící o tom, že sraz se nekoná. Chceme tedy jasně potvrdit, že sraz Elefantentreffen 2011se konat bude a není o tom pochyb!

Zákonné používání zimních pneumatik se v našem případě toleruje a motocykly nemusí být osazeny „zimním“ obutím.

Velký pozor dejte při jízdě a nikam hlavně nespěchejte! Motocyklová pneumatika ztrácí přilnavost k vozovce už od teplot okolo + 5 ̊C, natož když teploty klesají pod bod mrazu! Také podvozek nastavený „natvrdo“ je naprosto nevhodný. Neměly by Vás překvapit ani ledové plochy i sníh na vozovce. Zkřehlé tělo, nefunkční prsty, zapocené plexi atd. Pojedete místy velmi pomalu a tak určitě neuškodí se vybavit kvalitní reflexní vestou ! ! !

Na co všechno si dát pozor je velmi obsáhlé a rady od těch nejzkušenějších jsou velmi cenné a tak neváhejte a ptejte se.

Loh / Thurmansbang-Solla se nachází asi 60 km severozápadně od Passau. Dostanete se po dálnici BAB 3 (Regensburg, Passau). Odbočte na sjezdu Hengersberg nebo Garham.

Hlavní silnice, které vedou k pozemku srazu budou značeny od těchto sjezdů. Vstupné činí 20, – Eur. Kluboví členové BVDM a FEMA platí 12,- Eur.

Elefantentreffen je tichý, klasický motosraz bez hudebních skupin a dalších atrakcí. Jako vždy se bude konat tradiční jízda s loučemi, jako vzpomínka na zmařené životy našich kamarádů.

Prosím, nezapomeňte, že Elefantentreffen je srazem motocyklů a tak automobily, čtyřkolky, trojkolky apod. nemají vjezd do kempu povolen a v okolí je jen málo parkovišť. Ty nejbližší jsou vymezeny vozidlům záchranné služby atp.
Vzhledem k rostoucím ekologickým požadavkům, zejména zde v zemi Bavorsko doporučujeme, aby všichni účastníci srazu dbali zásad kempování a udržovali čistotu.

Pro rezervaci pokoje mimo tábor jsou Vám k dispozici tyto kontaktní informace: Verkehrsamt D-94169 Thurmansbang, Schulstrasse 5, tel. +49/8504-1642 nebo Verkehrsamt D-94513 Schonberg, telefon +49/8554-821.

Přejeme Vám šťastnou cestu a uvidíme se v Loh.

Gute Fahrt !

Všechny Vaše postřehy z cest rádi zveřejníme!

  • Všeobecné informace

 

Pro obecné informace o Elefantentreffen volejte nebo e-mailem BVDM-centrála (Geschäftsstelle) pro další asistenci.

Bundesverband der Motorradfahrer e.V.

55257 Budenheim

Tel: 06139 / 293209

Fax: 06139 / 293210

geschaeftsstelle@bvdm.de

ObrázekObrázek
Obrázek

Obrázek
Autor: BVDM, Matys Foto: BVDM, Jarda 001

Leden 28, 2011

Štítky:

Napsat komentář