Dárek zapakatel.cz

Nevíte jak svým blízkým udělat radost a čím je překvapit pod vánočním  stromečkem?

Nadělte jim dárkový poukaz na motoškolu ProStart do Vysokého nad Jizerou 2014. Je to hodnotný dárek a levnější to už ani být nemůže.

Pravda je taková, že 99 řidičů a řidiček motocyklů ze 100, jednoznačně po absolvování kurzu přiznají, že vůbec neměli potuchy do čeho jdou a co všechno na motocyklu neuměli, nebo podceňovali. Až teprve první kurz jim „pootevřel“ oči. Jde přece o bezpečnost, o zdraví a životy naších nejbližších!

Z původních 2.900,- Kč naleznete na serveru ZAPAKATEL.CZ  (v sekci Sport & Zážitky ) neuvěřitelnou slevu – 52%.

Dárkový poukaz nyní pořídíte jen za neuvěřitelných 1398,- Kč!

Celodenní motoškola ProStart se koná v areálu ISŠ Vysoké nad Jizerou a na tamním polygonu.

Výuka začíná vždy v sobotu, hnedle po 9-té hodině a končí až v 19.oo hodin. Po celodenním náročném a vyčerpávajícím tréninku, nedoporučuji odjíždět a využít raději některou z možností ubytování (stan, internát, ubytovna penzion, hotel). Od 0,- Kč až po naprostý luxus s výřivkou atp., jen připomínám, že ubytování, krom stanu, není součástí voucheru.

Kurzů na příští rok nabídneme zhruba 14, vždy v sobotu a dle zájmu je možné i počet kurzů rozšířit.

Pozor:  pro ty z Vás, kteří přijedou na motoškolu ProStart ve dvou a odtrénují ve dvou samozřejmě platí jeden poukaz. Výjimka se vztahuje pouze na občerstvení, které pamatuje jen na řidiče motocyklu. Kurz ProStart není vhodný pro motocykly a skútry s obsahem nižším 125 ccm (od 50 ccm jsou kurzy ProScooter).

Více o kurzech naleznete v článku:  novy prostor – pozvanka na motoškolu

Hezké Vánoce, krásný Nový rok a od  dubna na viděnou  😉

Vláďa Mašek
 

Listopad 15, 2013

Štítky: , , ,

Napsat komentář