Dárkové poukazy 2021

Dárkový poukaz.   Pro Vás, kteří nevědí co nadělit k Vánocům svým nejbližším , nebo kamarádům, známým či spolupracovníkům!!!
Přicházíme jako již spoustu let s vele jednoduchým  řešením.
               Obdarujte je dárkovým poukazem od nás.
Nabízíme širokou škálu kurzů, výuky i zábavy
.   

ProStart
Odpolední kurz bezpečného ovládání motocyklu  ProStart  na autodromu v Sosnové.
Cena dárkového poukazu  ProStart  je  1.990,- Kč.

ProReal  
Celodenní, velmi intenzivní – „individuální“, kurz bezpečného ovládání motocyklu ProReal na výcvikové ploše ve Vysokém nad Jizerou a  zhruba 140 kilometrů společného výjezdu po česko/polských silnicích vč. krátkého tréninku na letišti.
Luxusní oběd v Harrachově v ceně poukazu.
Cena dárkového poukazu  ProReal  je  2.690,- Kč.

treninkPro
Dvouhodinový  odpolední volný trénink na autodromu v Sosnové treninkPro . 2 skupiny (rychlá a pomalá) max. po 15-ti motocyklech se střídají vždy po 20-ti minutách.
Cena dárkového poukazu treninkPro  je  590,- Kč.

ProPitbikestart
Novinka pro začínající „motorkáře“ a „motorkářky“! Pronájem italských pitbike PBS.
Přijďte si vyzkoušet ¾ motocykl ještě před tím než sednete na velkou mašinu v autoškole. Naučit se ovládat a zvládat vše co na Vás bude během zkoušek kladeno a nebo jen tak pro zábavu si zkusit ovládání italských pitbike PBS přes zimu v hale v Rynolticích (okr. Liberec) a nebo během sezóny na dromu v Sosnové atp.
Cena dárkového poukazu ProPitbikestart  je  1.990,- Kč.

ProPitbike
Novinka: trénink sportovní jízdy – závodní motoškoly ProPitbike  na autodromu v  Sosnové, Vysokém Mýtě, Pardubicích a příp. Chebu či Třinci.
3x 20 minut svezení na skvělém italském závodním pitbike PBS pod dohledem a s instrukcemi Vašeho osobního trenéra – Váš první krok do světa závodních motocyklů!
Cena dárkového poukazu ProPitbike  je  2.490,- Kč.

MotoZávo.dění   
Celodenní volný a závodní trénink na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě, příp. Chebu vč. vloženého závodu pro 4 skupiny jezdců dle zkušeností, stroje a výkonů MotoZávo.dění   
Celodenní strava zajištěna.
Cena dárkového poukazu  MotoZávo.dění  je   2.090,- Kč.

ProLimit 
Celodenní závodní trénink případně s vloženým závodem na velkých autodromech (Brno, Most, Pannoniaring, Slovakiaring atp.).        Připravujeme

Detailní informace:

1/  ProStart      
Jedná se o intenzivní  5-ti hodinový výcvik je zaměřen na teoretickou část (učebna 1 hod.), ale hlavně část praktického výcviku (4 hod.). Tento základní výcvik je určitě vhodný pro každého řidiče a skupiny jsou vždy rozděleny dle typů motocyklu a zkušeností s řízením motocyklu. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.

Pozor:                  v základním výcviku  ProStart  můžete jezdit a učit se i se spolujezdcem!            
                                 Výcviku ProStart  se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                                                 souhlasu  svého zákonného zástupce!                
                                  Motocykl či skútr  (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě                                                      špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). 
Jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou (replika SS atd. ani s brýlemi  NE!),                    doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.  

2/ ProReal   
Jedná se o celodenní  (vždy  sobota)  výcvik na polygonu  ve Vysokém nad Jizerou a společnou vyjížďkou v běžném provozu.  Teoretická část se střídá s praktickým výcvikem. Na letišti si každý z max. 8-ti účastníků může vyzkoušet maximální rychlost a přechod na krizové brzdění. Vhodné pro každého řidiče s platným řidičským průkazem (předepsaný min. objem moto 125 ccm).  Oběd v ceně voucheru.  Doporučujeme si zajistit celovíkendové ubytování ve Vysokém nad Jizerou (penzion Barunka – NE!). Maximální počet účastníků v jedné skupině je 5 vč. instruktora. Výcvik je tím intenzivní a blíží se individuálnímu výcviku.

Pozor:                  motocykl či skútr  musí být v řádném technickém stavu s platným TP a STK vč. předepsaného vybavení řidiče a příp. spolujezdce.  

3/ treninkPro
Jedná se o intenzivní  2 hodinový odpolední trénink na autodromu v Sosnové. Tento trénink a volné jízdy  jsou určeny pro každého řidiče a řidičku motocyklu. Skupiny jsou vždy rozděleny na rychlou a „ty rozumnější“. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.

Pozor:                  během jízd treninkPro   můžete jezdit i se spolujezdcem!    
                                treninkPro   volných jízd se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                                   souhlasu  svého zákonného zástupce!                
                                motocykl (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě špatného                                                  technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd.                                  (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.  

4/ ProPitbikestart
Jedinečná příležitost k získání zkušeností, sebejistoty a sebedůvěry ještě před praktickými zkouškami v autoškole. Vyzkoušet si předem, (nanečisto), vše potřebné dle nové vyhlášky pod dohledem instruktora na „páduvzdorné“  ¾ motorce, (pitbike), s malou hmotností, nízkým těžištěm a nebo si jen tak zařádit na pitu a třeba si dát „kolínko“ ! 3 hodiny INTENZIVNÍHO ježdění !
Pitbike PBS italské výroby s robustním rámem a skvělým podvozkem Vás opravdu překvapí … mile překvapí!  

Pozor:                  výcvik  ProPitbikestart  může absolvovat osoba mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a souhlasu svého zákonného zástupce!                
Jezdec, řidič, musí být vždy vybaven kvalitní helmou. Doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.  

5/ ProPitbike
Jedná se o intenzivní trénink sportovní jízdy – závodní motoškoly ProPitbike  na zapůjčeném italském závodním pitbike PBS  převážně na autodromu v  Sosnové, příp. Vysokém Mýtě, Pardubicích, Chebu a Třinci. 
3x 20 minut svezení na  „páduvzdorném“  závodním pitbike PBS   pod dohledem a s instrukcemi Vašeho osobního trenéra. Váš první krok do světa závodních motocyklů! Instruktor, trenér,  vždy zvolí bezpečné tempo a pomůže radou.
Pozor:                  závodního tréninku ProPitbike  se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za                                              doprovodu a  souhlasu  svého zákonného zástupce!                
Doporučujeme  kvalitní homologovanou helmu a  kvalitní motocyklové oblečení. Ideální jednodílná celokožená kombinéza vybavená všemi pádovými protektory  vč. zádového, vysoké sportovní boty a  kožené sportovní rukavice.

6/ MotoZávo.dění     
Jedná se o celodenní  trénink a vložený závod na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě příp. Chebu atp. 
4 skupiny jezdců se rozdělují  dle zkušeností, stroje a jezdeckých výkonů (objem motorní limitován). 
Příjezd na autodrom je možný o den dříve po 19:oo hodině.
Pohoštění zajištěno od 19:oo  do 22:oo hodin a během celého tréninkového dne.

Pozor:                  nebude vpuštěn na trať v případě špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.

Dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců.

Majitel dárkového poukazu (obdarovaný) si sám volí na str. stopnehodam.cz  registraci  v daných termínech.

Platnost poukazu je minimálně jeden rok a dá se dle dohody prodloužit.

Dotazy na tel.:                  777 540 291        Vláďa Mašek                                               
                                                   604 726 196        Míša Bartoň
                                                           776 781 113       Štěpán Fišer

E-mail:                                 info@stopnehodam.cz

Nezapomeňte !  Každý se má co učit a u ovládání motocyklu to platí mnohonásobně !
Udělejte radost sobě i Vašim blízkým !
A my se budeme moc snažit   😉                  Založeno roku 1994 

Prosinec 18, 2020

Štítky: , , , , , ,

Napsat komentář