Dárkové poukazy 2019

Dárkový poukaz.   Pro ty z Vás, kteří nevědí co nadělit svým blízkým a známým! Přicházíme s vele jednoduchým o to hodnotnějším řešením.
Obdarujte je dárkovým poukazem.    

ProStart
Nabízíme  odpolední kurz bezpečného ovládání motocyklu  ProStart  na autodromu v Sosnové. Cena dárkového poukazu  ProStart  je  1.690,- Kč.

ProReal  
Celodenní kurz bezpečného ovládání motocyklu ProReal  na polygonu ve Vysokém nad Jizerou a po zhruba 140 kilometrech česko/polských silnic vč. krátkého tréninku na letišti. Oběd zajištěn.
Cena dárkového poukazu  ProReal  je  2.590,- Kč.

treninkPro
Dvouhodinové odpolední volné tréninky na autodromu v Sosnové  treninkPro
Cena dárkového poukazu  treninkPro  je   490,- Kč.

MotoZávo.dění   
NOVINKA
 – celodenní volný a závodní trénink na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě příp. Chebu vč. vloženého závodu pro 4 skupiny jezdců dle zkušeností, stroje a výkonů MotoZávo.dění   
Celodenní strava zajištěna.
Cena dárkového poukazu  MotoZávo.dění  je   2.090,- Kč.

WILDMOTORS
NOVINKA
 – celodenní volný a závodní trénink na závodním  autodromu v Mostě, Brně, Slovakiaringu a Pannoniaringu v ceně jakou si určíte sami. Vy si stanovíte jakou hodnotu bude mít Váš poukaz na libovolný z těchto okruhů a zbytek si vybírá obdarovaný, termín konání na konkrétním autodromu a případně rozdíl v ceně služeb.    

 

Detailní informace:

1/  ProStart      
Jedná se o intenzivní  5-ti hodinový výcvik je zaměřen na teoretickou část (učebna 1 hod.), ale hlavně část praktického výcviku (4 hod.). Tento základní výcvik je určitě vhodný pro každého řidiče a skupiny jsou vždy rozděleny dle typů motocyklu a zkušeností s řízením motocyklu. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.

Pozor:                  v základním výcviku  ProStart  můžete jezdit a učit se i se spolujezdcem!            
                                 Výcviku ProStart  se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                                                 souhlasu  svého zákonného zástupce!                
                                  Motocykl či skútr  (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě                                                      špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd.                                         (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec                                      musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou (replika SS atd. ani s brýlemi  NE!),                                        doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.  
2/ ProLimit    
Jedná se o celodenní  (vždy  sobota)  výcvik na polygonu  ve Vysokém nad Jizerou a společnou vyjížďkou v běžném provozu.  Teoretická část se střídá s praktickým výcvikem. Na letišti si každý z max. 8-ti účastníků může vyzkoušet maximální rychlost a přechod na krizové brzdění. Vhodné pro každého řidiče s platným řidičským průkazem (předepsaný min. objem moto 125 ccm). Oběd zajištěn.

Pozor:                  motocykl či skútr  musí být v řádném technickém stavu s platným TP a STK vč. předepsaného vybavení řidiče a příp. spolujezdce.  
3/ treninkPro
Jedná se o intenzivní  2 hodinový odpolední trénink na autodromu v Sosnové. Tento trénink a volné jízdy  jsou určeny pro každého řidiče a řidičku motocyklu. Skupiny jsou vždy rozděleny na rychlou a „ty rozumné“. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.
Pozor:                  během jízd treninkPro můžete jezdit i se spolujezdcem!    
                        treninkPro volných jízd se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                                   souhlasu  svého zákonného zástupce!                
                                motocykl (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě špatného                                                     technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd.                                  (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.  
4/ MotoZávo.dění     
Jedná se o celodenní  trénink a vložený závod na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě příp. Chebu.  4 skupiny jezdců se rozdělují  dle zkušeností, stroje a jezdeckých výkonů (objem motorní limitován). 
Příjezd na autodrom je možný o den dříve po 19:oo hodině.
Pohoštění zajištěno od 19:oo hodin a během celého tréninkového dne.

Pozor:                  nebude vpuštěn na trať v případě špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.
5/ WILDMOTORS                        
Nejste si jistí výběrem konkrétního okruhového ježdění a správným termínem? Pak právě pro vás jsou určeny univerzální dárkové poukazy v libovolné hodnotě, které se vztahují na všechny eventy z naší nabídky.
Dárkové poukazy mají platnost minimálně 12 měsíců. V případě, že si obdarovaný vybere ježdění v menší nominální hodnotě než je hodnota poukazu, může si objednat jízd více, ovšem pokud bude konečná cena jízd vyšší než hodnota poukazu, bude muset obdarovaný cenový rozdíl doplatit.
Pozor:                  nebude vpuštěn na trať v případě špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat příp. zakrýt / přelepit).
Jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a kvalitní motocyklovou kombinézou, rukavicemi a obuví.    

Majitel dárkového poukazu (obdarovaný) si sám volí na str. stopnehodam.cz  registraci  v daných termínech.

Platnost poukazu je minálně jeden rok.

Dotazy na tel.:                  777 540 291        Vláďa Mašek                                               
                                                   604 726 196        Míša Bartoň

E-mail:                                 info@stopnehodam.cz

Nezapomeňte !  Každý se má co učit a u ovládání motocyklu to platí mnohonásobně ! Uděláte radost sobě a Vašim blízkým !

Listopad 10, 2018

Štítky: , , , , , ,

Napsat komentář