Karel, Karel a Karel!

Perfektní práce týmu ab Cardion Motoracing, skvěle (nebo ještě lépe!) odvedený závod, drama až do posledního okamžiku a krásné PRVNÍ místo Karla Abrahama!

Byl nejrychlejší a nejlepší jezdec v závěrečném závodu sezóny 2010 třídy Moto2 ve španělské Valencii.

Karlovi k jeho prvnímu a velmi zaslouženému vítězství v Grand Prix ve třídě Moto2 ještě jednou GRATULUJEME!

Na druhém místě za našim jezdcem se umístili Andrea Iannone (Fimmco Rychlost Up) a Julián Simón (Mapfre Aspar).

Byl to fantastický závod od začátku až do konce a Iannone šel okamžitě do vedení závodu. Během závodu bojoval s mnoha jezdci o pozici v čele. Byl to Scott Redding (Marc VDS Racing Team) dále pak mistr světa Toni Elías (Gresini Racing Moto2).

Další dramatické souboje na čele předváděli Stefan Bradl (Viessmann Kiefer Racing) a Kenan Sofuoglu (Technomag-CIP) , ten šel po souboji na konci cílové rovinky k zemi. O pár kol na to potkal pád i německého jezdce Bradla.

Pěkně rozjetý závod měl Julián Simón když startoval jako devátý a propracoval se postupně dopředu, kde o své konečné pořadí sváděl tvrdé souboje s ostatními jezdci

Po mnoha dramatických změnách v průběžném pořadí závodu, kdy vrcholilo napětí, přišel v posledním kole Elíasův útok ze třetí pozice, kontakt s prvním Iannonem, resp. s jeho zadním kolem a Karel Abraham perfektně využil situace a proklouzl na první pozici!

Toto fantastické drama ustál na první pozici s 0.522s náskokem na cílové čáře před Iannonem a Simónem v zádech.

Thomas Lüthi (Interwetten Moriwaki Racing) pak o dvě desetiny zpět s Reddingem. Dále v první desítce byl Alex de Angelis (JiR Moto2), Simone Corsi (JiR Moto2), Sergio Gadea (Tenerife 40 Pons), Dominique Aegerter (Technomag-CIP) a Gábor Talmácsi (Fimmco Speed Up).

Do roku příštího, do nové třídy motoGP přejeme spoustu zdraví a sportovního štěstí!

Ještě jednou díky za krásný závod a fantastický výsledek!