Kdo sponzora nemá – může mít

Maziva MOGUL on-line ZDE :  http://shop.x-chain.net/maziva-mogul-c8/

Vážení sportovní přátelé

Ve spolupráci s a.s. PARAMO vznikl projekt na sponzorování motocyklových jezdců národního šampionátu.

Je určen jezdcům národního mistrovství, kteří nemají zajištěn sponzoring od jiné olejářské firmy (nutná exkluzivita pouze jedné značky).

Celá věc je velmi jednoduchá.
Stačí odpovědět ( info@stopnehodam.cz ) v jaké třídě a na jakém motocyklu pojedete tuto sezónu (2013), napsat adresu, příp. tel. a připojit fotografii a můžete se stát jezdcem v barvách MOGUL.

V případě, že budete vybrán, obdržíte sportovní kit, který obsahuje špičková moderní maziva MOGUL pro Váš motocykl na celou sezónu, deštník, čepici a montérky, sadu nálepek a nášivek atd., to celé zhruba za cenu 2/5 z ceny katalogové. Tz., že sportovní kit MOGUL s 20-ti litry oleje pro moderní výkonné motocykly a s dalšími přípravky pro dílnu atd. je v ceně 5.000,- Kč, ale Vy jako sponzorovaný jezdec jej máte za pouhé 2.000,- Kč a to už se bezesporu vyplatí.

Nabídka je stavěna pro motocykly silniční a enduro (cross) 4 i 2 taktní.

Od všech sponzorovaných jezdců budeme požadovat atraktivní fotografii ze závodního prostředí a ten jezdec, jehož fotografie vyhraje, obdrží další cenu od a.s. PARAMO. Totéž platí pro sponzorovaného  jezdce, který se umístí v národním šampionátu nejlépe!

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte!

Za o.s. STOP NEHODÁM ve spolupráci s PARAMO a.s.

Vladimír Mašek

MOGUL kit – info
MOGUL kit – nabídka (2) 

Březen 27, 2013

Štítky: , ,

Napsat komentář