Konec dotovaných cen!

Při pohledu do historie se musíme zastavit v letech 1993 až 96 kde pořádáme zdokonalovací jízdy na autodromu v Sosnové a v Mostu.

Od roku 2008 pod hlavičkou o.s. STOP NEHODÁM vznikla pravá motoškola s moderní výukovou metodikou a hlavně s vynikajícími trenéry – instruktory. Nebojím se říci, že v české republice nenajdete lepší motoškolu co do úrovně výcviku, pořádanou vždy na autodromu za zcela nejnižší cenu.

V této době začaly probíhat „námluvy“  s partnery, kteří slibovali účast na projektu,který se přímo dotýká bezpečnosti silničního provozu, ale vyjma Libereckého kraje spolu s o.p.s. Bezpečně na silnicích (projekt Učme se přežít 2010, 11 a 12) a loňské premiéry  (Mogul Moto Day) z veleslibů sešlo.

To znamená, že kurzy motoškoly ProStart  a částečně i ProLimit byly dotovány z vlastních kapes a členských příspěvků.

 

Moc jsme se snažili, aby trend co možná nejlevnějších motoškol zůstal, hlavně pro mladé a začínající, kteří nemohou rozdávat tisíce a raději se motoškole vyhnou obloukem, ale doba a nenaplněné sliby  nás nutí k tomu, abychom zdražili a nebo raději nedělali nic.

Pro vstup do nové sezóny nic moc, ale ceny volných a tréninkových jízd se nijak nemění.

Rovněž se nic nemění pro ty, kteří včas nakoupili dárkové poukazy.

Aby byl výcvik zcela zadarmo je už dnes pouze vzdálenou vzpomínkou, ale s jedním (zatím neprozradím) partnerem se vážně jedná o levnějších kurzech.

Tak co, rozpumpujeme společně novou sezonu i za vyšší cenu?

Pište, čekáme na vaše cenné připomínky

Za o.s. STOP NEHODÁM

Vladimír Mašek
Dušan Ocelík
Petr Drnovský

 

Březen 21, 2013

Štítky:

Napsat komentář