Kultura nebo motoakce? Napište nám!

Akce připravujeme jako poděkování dobrovolným Zpravodajům za to, že aktivně volají dopravní komplikace na naši bezplatnou linku 800 12 20 12. Tím pomáhají, aby dopravní zpravodajství Českého rozhlasu bylo stále aktuální.

Stejně tak jako v loňském roce čekají na Zpravodaje velké akce. Převažovat budou motoristické pozvánky. Už teď se můžou těšit na seriály závodů Motocross nebo Supermoto. Určitě je zase pozveme na velké mistrovské závody, jako je například mistrovství Superbiků na brněnském autodromu, které se letos pojede už druhý víkend v červnu. Na závěr sezony nemůže chybět tradiční Zlatá přilba. Také se objeví soutěže trialové, plochodrážní a třeba i off-road.

Samozřejmě, ani letos nebudou chybět zvýhodněné nebo volné vstupenky na autosalony. Z těch připravovaných jmenujeme například dubnový autosalon v Lipsku nebo červnový v Brně, který bude letos poprvé spojením Autosalonu i Autotecu. Motorkáři jistě uvítají březnový Motosalon. Nenabízíme však jen motoristické akce, ale i pozvánky za kulturou, relaxací nebo na další podobné rodinné akce.

Abyste vy, dobrovolní dopravní Zpravodajové, věděli, že si vaší pomoci opravdu vážíme, budeme rádi, když nám napíšete svůj názor k připravovaným akcím. Veškeré náměty a nápady budeme čekat na e-mailové adrese dopravni.zpravodaj@rozhlas.cz. Také se rádi dozvíme, jaké další akce byste uvítali. Vybrané e-maily odměníme dárečkem.

Český rozhlas, Radiožurnál – vysílání Zelené vlny

Duben 18, 2010

Štítky:

Napsat komentář