• Nemusím, ale chci Vám poděkovat za úžasný zážitek z tohoto kurzu. Opravdu jsem byl hodně překvapený, že někdo dokáže něco takového udělat a to zcela zdarma.
  Ač bylo na začátku několik nejasností a nesrovnalostí, tak postupem času se vše plnilo a výuka byla hodně zajímavá.
  „Pánové organizátoři, instruktoři. Smekám před Váma za Vaší neuvěřitelnou ochotu, za Vaší opravdovou profesionalitu a jediné co mohu popřát, aby těchto kurzů bylo co nejvíce a za to patří dík nejen Vám, ale i Libereckému kraji“.

 • To je moc fajn, vidět a číst chválu! Jsme moc rádi, že to něco přineslo každému z nás! Těšíme se všichni na další termíny a víme, kde je potřeba spoustu věcí vylepšit. Pochvalu rád přetlumočím všem a za celý náš team díky! Je skvělé dělat věci, které dávají smysl!
  Za stop nehodám
  Vladimír Mašek

 • Zdravím všechny,
  děkuji za jeden úžasně strávený den za řidítky motocyklu na auto-motodromu v Sosnové. Jelikož byl kurz zdarma tak jsem se trošku obával kvality, ale musím konstatovat, že mé obavy byly neopodstatněné. Kurz byl bezvadně připraven, instruktoři byli profíci, kteří věděli o čem mluví. Každý bez rozdílu si mohl v klidu vyzkoušet nabyté teoretické poznatky přímo na okruhu pod dohledem špičkových instruktorů, kteří ho mohli ihned opravit, poradit co a jak. Opravdu to bylo super a všem podobné kurzy pod vedením této party vřele doporučuji. Jako bonbónek po skončení kurzu měli na okruhu tréninky motardisti, tak jsem se ještě pokochal jejich uměním a jako poslední z „žáků“ jsem odjížděl domů. Zpátkly jsem jel v klidu na pohodu neb jsem se mohl dosyta na okruhu „vyřádit“ a neměl jsem tedy potřebu si něco „dokazovat“ v provozu. Díky páni pořadatelé a přeji hodně dalších podobných vydařených akcí. Martin Strejcius*

 • Rád bych poděkoval všem těm, kterým se podařilo tento program zrealizovat. Věřím, že se kurzy budou opakovat a že se jich bude účastnit čím dál tím více motorkářů, protože narovinu všichni to potřebujeme jako sůl.
  I na autodromu se ukázalo, že motorka je stroj, který se každý učí postupně ovládat a je spousta okolností, které se během krátké jízdy mohou stát. Nikdo učený z nebe nespadl a o jízdě na motorce to platí doslova.

 • úžasná akce, kde si člověk vyzkouší kde jsou jeho hranice, naučí se spoustu užitečných věcí a začne víc přemýšlet….

  povinnost absolvování pro každého čerstvého držitele řidičáku na motorku…

  děkuji pánové a smekám před Vámi za úžasně uspořádanou akci!!! Jste skvělí jen tak dál, tohle opravdu má smysl!!!

 • Napsat komentář