Metodika motoškoly ProStart ke stažení zdarma

Osvědčená metodika motoškoly ProStart pro motorkáře ke stažení zdarma

Metodika je podložena pestrými dlouholetými zkušenostmi, stovkami uskutečněných výcviků kterými prošlo už několik tisíc účastníků. Výcvik je vhodný jak pro motorkáře začátečníky, tak pro ty, kteří chtějí zlepšit své dovednosti. Naučit se správně ovládat svůj motocykl, či skútr a uvědomit si své hranice. Předcházet krizovým situacím a v případě, že se do nějaké dostane znát správné řešení.

Od roku 1994 jsme vybudovali zcela vlastní nadstavbovou metodiku výcviku, kterou uplatňujeme na bezpečných autodromech a polygonech po celé české republice. Pod vedením našich zkušených instruktorů vedeme účastníky kurzů k tomu, aby se učili číst každý metr silnice, základy defenzivní jízdy, zvládat základní diagnostikování chování motocyklu. Do celodenních kurzů zařazujeme přednášku dopravního psychologa a opakujeme základy poskytování první pomoci.

Opět zde platí, že i ten nejzkušenější jezdec může udělat hromadu chyb a v silničním provozu se to opravdu nevyplácí chybovat, zvlášť ne na motorce! Proto je našim cílem oslovit co možná největší počet motocyklistů a nabídnout jim kurz bezpečné jízdy s maximální individuální péčí  instruktora. K registraci do kurzu a k dalším cenným informacím se každý dostane na našich stránkách.

Metodiku ke stažení naleznete v sekci  – o nás – ke stažení.
Když by bylo třeba velmi rád Vám v případě potřeby pošlu i další podrobnější informace, doplním další data pokud budou třeba, nebo pošlu odpovědi na Vaše případné dotazy.

Za STOP NEHODÁM z.s.

Vladimír Mašek
předseda spolku

Poděkování patří
Na přípravě metodiky pro výcvik motoškoly se podíleli spolupracovníci:    Radek Vincent Urbanec, Dušan Ocelík, Milan Kysela, Michal Salač jr., Bc. Petra Svatoňová, Mirek Tichý, Mgr. Silvie Macourková, Petr Drnovský a další

Napsat komentář