Mistrovství ČR Supermoto 2011

Toužíte po závodní atmosféře? Pak se přijďte podívat na mistrovství České republiky Supermoto. Šest závodů od 1. května do 25. září ukáže, kdo bude nejlepším jezdcem sezóny. Dobrovolní dopravní Zpravodajové Zelené vlny mají vstup zdarma. Všichni se mohou zúčastnit soutěže o balíček Zelené vlny a volné vstupenky na první závod v Písku.

Druhý závod MČR Supermoto se jede 29. května na chebském okruhu . Zde je vybudována 380 m dlouhá terénní trať, která obsahuje pět skoků různé obtížnosti a dvě klopené zatáčky. Zpevněná asfaltová plocha s předstartovní a cílovou zónou má plochu 1600 m². Nabízí dostatečné prostory pro jezdce, jejich mechaniky i sportovní a technické komisaře.

Třetí závod se jede 19. června na okruhu ve Vysokém Mýtě . , který prošel před časem velkou renovací. Byl vyměněn celý asfaltový koberec a vybudována nová terénní část okruhu. Novinkou jsou tři velké lavice, dvojskok a klopená zatáčka v terénu. Na konci úseku se nachází nejrychlejší rovinka, kde závodníci sice nedosahují maximální rychlosti, ale i tak je to nejrychlejší úsek supermototrati u nás.

Čtvrtý závod se jede 17. července na trati u Vyškova . , která je na letišti. Na předposledním a závěrečném klání se závodníci Supermota setkají s diváky 6. srpna a 25. září na autodromu v Sosnové . . Areál se dá rozdělit na tři okruhy a to asfaltový, šotolinový a offroadový.

  • Dobrovolní dopravní Zpravodajové Zelené vlny, kteří se prokáží svou identifikační kartičkou, mají vstup zcela zdarma.

 

Autor: Zelená vlna

Červen 7, 2011

Štítky:

Napsat komentář