MotoGP – Fantasy 2011

Fantasy MotoGP 2011 je oficiální on-line hra pro rok 2011 Mistrovství světa MotoGP. Je právě spuštěna prvním závodem v Kataru 20. března a závěr bude při finálním závodě tohoto roku ve španělské Valencii 6. listopadu.

K Fantasy MotoGP 2011 je možno se zdarma připojit a jednoduše hrát, nabízí skvělé ceny, zábavu a vzrušení.

Můžete si tipnout výsledek každého závodu seriálu v roce 2011 a ukázat svoje znalosti MotoGP a zároveň soutěžit s přáteli a ostatními fanoušky.

Otestujte své znalosti a tipujte výsledky, každého seriálového závodu sezóny 2011 jak se bude bránit mistr světa Jorge Lorenzo, jak si povede Ducati a Valentino Rossi, Casey Stoner na Hondě, Dani Pedrosa a celoá řada dalších hvězd v boji o světový titul v šampionátu mistrovství světa MotoGP

Obrázek

Hra je jednoduchá, ale nejprve musíte být pro hru zaregistrovaný uživatel motogp.com. Registrace Registrace

Jakmile jste zaregistrováni a přihlášeni, jděte na ‚Play Now‘ (hrát nyní) HRAJ a postupujte podle jednoduchého návodu v tipování pořadí závodu prvních 15 jezdců, tak jak si myslíte, že na tento závod MotoGP dojedou do cíle. Svůj tip můžete i změnit, ale nejpozději 30 minut před začátkem daného závodu MotoGP.

Ten, kdo získá nejvíce bodů v každém kole vyhrává vstupenky na tribunu MotoGP na závod Grand Prix dle své volby. Body z každého kola se v průběhu celé sezóny sčítají k Vašemu celkovému skóre. Pro vítězeFantasy MotoGP 2011 jsou připraveny exkluzivní ceny, hodinky Tissot T-Race MotoGP Limited Edition. Dále replika helmy MotoGP X-Lite a bunda Alpinestars, to pro první tři hráče v celkové (konečné) klasifikaci. Celoročně jsou připraveny vstupenky na jednotlivé závody za jednotlivá seriálová vítězství.

Obrázek Obrázek
Obrázek
Obrázek

Body Vám budou přidělovány za každého z Vašich jezdců, kteří skončí v top 15. Body jsou rozděleny následujícím způsobem:

Viz. info tabulka ZDE

Za každého Vašeho jezdce budete dostávat body vždy, i za nižší pozici, podle toho na jaké konečné pozici závod dokončí. Pokud ale Váš jezdec dokončí závod na pozici vyšší, než byla Vámi předpokládaná (tipovaná), dostáváte pouze ty body, kterou pozici jste jezdci přisoudili. Pokud jezdec dojede na nižším místě než jste tipovali, obdržíte body jen tehdy a tolik, dojede-li v konečném pořadí na bodovaném místě.

Srpen 27, 2010

Štítky:

Napsat komentář