Motoškola není jen jedna úroveň

    Ne všichni víte, že pro Vás nabízíme několik úrovní motocyklové školy. 
Od přípravy na bezpečné ovládání motocyklu ProStart ve „sterilním“ prostředí autodromu v Sosnové (převážně), přes celodenní výcvik ve Vysokém nad Jizerou ProReal, do kterého je zařazena i společná vyjížďka v silničním provozu v atraktivním prostředí Krkonoš cca 150 km a taktéž i trénink na letišti .
Dalším krokem pro Vás mohou být tréninkové jízdy ProLimit na „velkých“ autodromech v Mostě, Brně, ale i dalších evropských destinacích, které řadíme do aktuálního kalendáře agentury ( nyní v jednání ) a rovněž společně připravujeme i závodní okruhovou motoškolu ProRaces a ProRoadRacing.

 

      Takovým tím prvním, základním krokem pro každého řidiče motocyklu je motoškola ProStart. Je určena řidičům začátečníkům, ale i zkušeným bikerům. Ostatně i ti se velice diví, kolik toho ještě chybí k tomu, aby se jejich umění řídit motocykl prohloubilo a zlepšilo. 

Jedna z výhod tohoto kurzu je, že jsme na uzavřeném okruhu, kde není potřeba žádného řidičského oprávnění. Jen u nezletilých jezdců upozorním na souhlas rodiče a podpis prohlášení. Také je zde možný trénink ve dvou a třeba i s kompletní výbavou na dovolenou. Navíc autodrom Sosnová nabízí několik možností výběru tratě, která vždy reálně simuluje běžnou vozovku jen s tím rozdílem, že tady je dostatek místa pro chyby.
   Naprostou „bombou“ je cena motoškoly ProStart!
Cena motoškoly ProStart vč. 3x 20-ti min. volných (okruhových) jízd je 1.490,- Kč!
   To je cena zcela bezkonkurenční nejen v ČR ale i v celé EU, když ovšem nepočítám kurz „Učme se přežít“, který spolupořádáme zcela zadarmo. Zde veliké poděkování odd. dopravy Libereckého kraje a Týmu silniční bezpečnosti o.p.s., bez nichž by zhruba třístovka „motorkářů“ každý rok zadarmo plnohodnotný kurz nedostala!
Určeno pro motocykly a skútry od 50 ccm, možno i závodní speciály.

 

    Dalším krokem pro Vás může být celodenní motoškola ProReal, která kombinuje teorii vč. přednášky dopravní psychologie ve skvěle vybavených učebnách ISŠ Vysoké nad Jizerou – http://www.iss-vysokenj.cz/ se základy ovládání motocyklu (přímé brzdy, brzdy v náklonu, výhybný manévr, nestabilní režim atd.) na školním polygonu. Odpoledne celá skupina absolvuje společnou vyjížďku po velmi hezkých úsecích krkonošských silnic s četnými výhledy na Sněžku atd. Trasa vyjížďky vede přes Harrachov, polskou Szklarskou Porębu, Kowary zpět přes Malou Úpu a Jánské Lázně. Na letištní ploše vyzkoušíte své maximum a přímé brzdy z této rychlosti. Kurz končí opět v prostorách ISŠ ve Vysokém nad Jizerou a kdo chce a zůstává do druhého dne s instruktory, může se dozvědět mnohem více. Ubytovacích možností je hned několik. Kempovaní v areálu polygonu je zdarma, nabízí se i možnost ubytování na ubytovně ISŠ (od 250,- Kč / den) a nebo tato „brána Krkonoš“ nabízí nepřeberné množství penzionů a hotelů dle vlastního výběru. Zde mohu doporučit stránky http://www.krkonossko.cz/ . 

   Kdo přijede se spolujezdcem, učí se ve dvou. Jedinou podmínkou motoškoly ProReal je: mít motocykl nad 125 ccm v dobrém technickém stavu se všemi platnými doklady. Doporučujeme připojištění pro cesty a pobyt do zahraničí (případně zajistíme na místě).
   Cenu motoškoly ProReal jsme opět  stanovili tak, aby si ji mohl dovolit úplně každý a to  neuvěřitelných 2.990,- Kč,což je také nejméně v ČR! V ceně není zahrnuto ubytování.
 

 

  ProLimit – to jsou tréninkové okruhové jízdy na autodromu Most a Brno, případně i Slovakiaring, Pannonia, Rijeka atd. 

Zde si vyzkoušíte jízdu až na samou hranu svých možností a možností svého stroje.
Pro ty z Vás, kteří si chtějí vyzkoušet a prožít i pravý velký závod, stačí se jen přihlásit. Maximální rychlosti, maximální náklony a to vše pod dohledem instruktorů v bezpečí autodromu.  
Motoškola ProLimit je určena řidičům a řidičkám motocyklů nad 125 ccm vč. závodních speciálů. Povolena jízda pouze solo.
   Cena od 3.900,- Kč  

 

    ProRaces a ProRoadRacing -individuální okruhová závodní škola nejen pro jezdce s licencí.

Těší se na Vás tým o.s. STOP  NEHODÁM

 Vláďa Mašek

Nabídka úrovní tréninku – motoškoly

Základní celodenní kurz „Učme se přežít“                                     0,- Kč
Autodrom Sosnová 3 hod. teorie, 3,5 hod. praktický výcvik + 15 min. okruhové jízdy. 

Odpolední kurz – motoškola    ProStart                                  1.490,- Kč cena konečná
Autodrom Sosnová / 1 hod. teorie, 3 hod. praktický výcvik + 1 hod. okruhové jízdy.

Cekodenní kurz – motoškola   ProReal                                   2.990,- Kč    (bez ubytování)
ISŠ Vysoké nad Jizerou / 2,5 hod teorie/dopr. psychologie, 3 hod. polygon, 3 hod. společná vyjížďka v silničním provozu, 1 hod. letiště.

Okruhové tréninkové jízdy      ProLimit                               od 3.900,- Kč
Most, Brno, příp. Slovakiaring, Pannoniaring, Rijeka atd.  6x 20 min. / 4x 20 min + závod

Závodní okruhová akademie ProRaces a ProRoadRacing   individuální cenová nabídka

Červenec 4, 2015

Napsat komentář