Motoškola ProStart 8.6.

…v bezpečném ovládání motocyklu a skútru je určen tento termín základního kurzu ProStart na autodromu v Sosnové u České Lípy.

Zpravodajové Zelené vlny mají slevu z ceny kurzu – 20% !


Obrázek
vstupte: ZDE
Motoškola ProStart je prvním krokem pro každého řidiče malého motocyklu nebo velkého superbiku.

Každý, opravdu každý se má co učit a jinde než na ploše autodromu to nejde! Velké plochy letišť „lžou“, jsou nečitelné a prostory parkovišť jsou nebezpečné, (obrubníky, lampy, cedule . . .).

Zaregistrujte se do odpolední motoškoly ProStart , nyní ještě za původní neskutečnou cenu a získejte cenné zkušenosti v bezpečném ovládání motocyklu. 5 hodin výcviku pod dohledem těch nejzkušenějších instruktorů.

Další nejbližší termín motoškoly ProStart je již 15. června 2011, opět od 12.3o hod. v areálu Autodromu Sosnová u České Lípy.

Cena také za původních 900,- Kč!

Určitě se ptáte proč je ta cena tak nízká?

  • Ano nabízíme nejlevnější výcvik na okruhu – motoškolu ProStart s těmi nejlepšími instruktory pro Vás. Pro všechny, kteří mají zájem se zdokonalit.

 

Našim cílem je přimět co největší počet „motorkářů“ uvědomit si v bezpečí autodromu své hranice a nikdy nic podobného nezkoušet na silnici.

  • Za cenu 900,- Kč je možno se ještě zaregistrovat na termín 18.7. 2011. Plný výcvik za skvělou cenu! Naší snahou je řidiče a řidičky motocyklů připravit na vše co by je v provozu nemělo překvapit. Snížit tak rizika a předcházet jim. Méně nehod, materiálních škod a hlavně škod na zdraví a na životech.
  • Počet účastníků motoškoly ProStart : min. 10 max. 25
  • Rozdělení do kategorií dle moto: od 50 ccm až . . .
  • Rozdělení do kategorií dle typu motocyklu: enduro, chopper, skútr, supersport . . .
  • Rozdělení do kategorií dle zkušeností: začátečník, méně zkušený a zkušený

 

Zpravodajové Zelené vlny se slevou -20% (nutné předložit kartičku ZV).

Červen 2, 2011

Štítky:

Napsat komentář