MotoZávoDění 2018 – ProRace

          Dočkali jsme se!
          Pro Ty, z Vás, kteří se chtějí zdokonalit v ovládání motocyklu a chtějí se učit více o závodění, chtějí si
zdokonalit stopu, brzdění, taktiku, dozvědět se více o přípravě motocyklu na okruhové ježdění a nechat si poradit od zkušených instruktorů je tu MotoZávoDění 2018.

          Projdete závodním tréninkem (skupina A, B, C a D) a na konci každého dne se případně  zúčastníte  vloženého závodu vypsaného do několika tříd dle objemu, typu moto a zkušeností (Race 1 až 4) .

          Jede se na autodromu v Sosnové u České Lípy  ve dnech 5. a 6. července 2018 (čtvrtek a pátek – státní svátek  ) a 5. srpna (neděle).  

Celý tréninkový den, (závodní),  je dost našlápnutý a proto doporučuji dorazit po 18-té hodině den předem a využít možnost kempování s ochutnávkou malorohozeckého piva něco málo opečeného masíčka a to GRÁTIS! Ale hlavně využít krátké prohlídky trati s trenérem.         Večerka a noční klid startuje od 23.oo hod. 

Ráno Vás čeká:
Od 7:oo  do 7:4o hodin probíhá registrace a povinná technická prohlídka včetně nepovinné snídaně, ale ZDARMA! Následuje povinná rozprava v učebně a od 8:oo startuje první dvacetiminutový trénink skupiny D. a pak už pravidelně co dvacet minut další skupina.

Okolo poledne se skupiny vystřídají v jídelně kde na ně čeká oběd

Celý den budete pod bedlivým dozorem našich instruktorů, kteří Vám pomohou radou a povodí Vás po dromu, ale také bude po Vašich výkonech i pátrat hledáček našeho fotografa.

Snídaně, oběd, zásoba pitné vody na celý den, káva a pro některé kempování. Pro každého několik fotografií z dromu, ale hlavně plných 6x 20 min. volných tréninkových jízd a vložený závod!

Cena :      2.390,-  Kč při platbě převodem  (platba na místě + 300,- Kč).

Registrace na :  http://motozavodeni.cz/

Pro další informace  si pište na info@stopnehodam.cz  a nebo volejte na 777 540 291 Vláďa. 

Napsat komentář