Motškola ProStart – Sosnová 23. 4. 2019 – letos poprvé a …

Ahoj všichni.

Tak už ten kolotoč zase začal první letošní motoškolou ProStart v Sosnové. V ohromných poryvech větru jsme si to všichni jaksepatří užívali a musím konstatovat, že všichni ode mne dostávají jedničku s velkou hvězdičkou za statečnost s jakou se do toho pustili.

Odpolední motoškoluProStart navštívili i bráchové Filip a Michal Salačovi a to hlavně proto, aby si mladší Filip, (účastník MS moto3), zatrénoval v pauze před blížící se velkou cenou Španělska v Jerezu (5. května 2019) .

To co nám na trati předváděl bylo opravdu suprové a nejen do Španělska, ale i na další Grand Prix mu přejeme hodně úspěchů. Malinko jsem se pozeptal jak se těší do Španělska a Filip mi odpověděl, „, že právě možná tam mu tým už dovolí bojovat o cenné bodíky z motoGP“. Máme se na co těšit a budeme držet palce!

Závěrem dne tradičně přidáváme pro účastníky motoškoly volné jízdy a treninkPro. Pro každou skupinu 3x 20 minut tréninku na celé trati. S takovou účastí jsme nepočítali a všem děkuji za perfektní dodržování signalizace. Prostě profíci …

Další termín motoškoly ProStart a treninkPro máme naplánovaný na 27.5. 2019, ale ten je už zcela zaplněn, tak snad nalezneme ještě nějaký volný a připomenu termín letošního prvního MotoZávo.dění v sobotu 11.5. 2019.

Všem ahoj a na vi!

Duben 24, 2019

Napsat komentář