Na letošní rok pro Vás připravujeme

I Pro letošní rok jsme s Vás připravili celou řadu programů a novinek které ocení Ti co začínají a nebo se necítí po zimní přestávce zcela v kondici, až po ty kteří si raději zazávodí a porovnají síly s ostatními.

Termíny konání konkrétních akcí přinášíme nejaktuálněji na facebook.com  / stopnehodam, příp. , MOTO-Závodění a tymsilnicnibezpecnosti.

No a Vy vybírejte, registrujte se a my se těšíme na setkání.

ProStart
Odpolední kurz bezpečného ovládání motocyklu  ProStart  na autodromu v Sosnové. 12:3o až 13:oo hod. registrace. 1 hod teorie a do 17:oo praktický výcvik. Od 17:oo až do 19:oo volný trénink ve dvou skupinách.
Cena odpoledního výcviku s volným tréninkem ProStart  :        1.790,- Kč.

treninkPro
Dvouhodinové odpolední volné tréninky na autodromu v Sosnové  treninkPro
Cena volných tréninkových jízd  treninkPro  :                                      490,- Kč.

Učme se přežít
Celodenní kurz bezpečného ovládání motocyklu Učme se přežít  zcela zdarma! Výuka na polygonu v Sosnové, Vysokém Mýtě, Jihlavě, Mostu. Malé pohoštění a tekutiny zajištěny.
Cena celodenního kurzu Učme se přežít                                                        0,- Kč.

 

ProReal  
Celodenní kurz bezpečného ovládání motocyklu ProReal  na polygonu ve Vysokém nad Jizerou a okolí. Dopolední trénink na polygonu ISŠ a odpoledne společně zhruba 140 kilometrů česko/polských silnic vč. krátkého tréninku na letišti. Oběd zajištěn.
Cena celodenního kurzu včetně stravy  ProReal  :                            2.590,- Kč.

 

ProIndividual
Celodenní kurz ovládání motocyklu v individuálním provedení dle přání a schopností klienta.
Vše vč. ceny nastaveno a předem odsouhlaseno dle Vašich požadavků.

MotoZávo.dění
celodenní volný a závodní trénink vč. trenéra na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě příp. Chebu vč. vloženého závodu pro 4 skupiny jezdců dle zkušeností, stroje a výkonů Celodenní strava pro registrované účastníky MotoZávo.dění  zajištěna.
Cena celodenních tréninků MotoZávo.dění  , závodu a stravy  je     2.390,- Kč.

WILDMOTORS
Prémiové celodenní volné a závodní tréninky vč. závodů a vytrvalostních závodů týmů na závodním  autodromu v Mostě, Brně, Slovakiaringu a Pannoniaringu.

Detailní informace:

1/   ProStart    
Jedná se o intenzivní  5-ti hodinový výcvik je zaměřen na teoretickou část (učebna 1 hod.), ale hlavně část praktického výcviku (4 hod.). Tento základní výcvik je určitě vhodný pro každého řidiče a skupiny jsou vždy rozděleny dle typů motocyklu a zkušeností s řízením motocyklu. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.

Pozor:                  v základním výcviku  ProStart  můžete jezdit a učit se i se spolujezdcem!                                           Výcviku ProStart  se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                                             souhlasu  svého zákonného zástupce! Motocykl či skútr  (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě  špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd.
(Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou (replika SS atd. ani s brýlemi  NE!), doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.

2/   ProLimit   
Jedná se o celodenní  (vždy  sobota)  výcvik na polygonu  ve Vysokém nad Jizerou a společnou vyjížďkou v běžném provozu.  Teoretická část se střídá s praktickým výcvikem. Na letišti si každý z max. 8-ti účastníků může vyzkoušet maximální rychlost a přechod na krizové brzdění. Vhodné pro každého řidiče s platným řidičským průkazem (předepsaný min. objem moto 125 ccm). Oběd zajištěn.

Pozor:    motocykl či skútr  musí být v řádném technickém stavu s platným TP a STK vč. předepsaného vybavení řidiče a příp. spolujezdce.

3/   treninkPro
Jedná se o intenzivní  2 hodinový odpolední trénink na autodromu v Sosnové. Tento trénink a volné jízdy  jsou určeny pro každého řidiče a řidičku motocyklu. Skupiny jsou vždy rozděleny na rychlou a „ty rozumné“. Instruktor, nebo instruktoři , si vždy zvolí bezpečné tempo pro úplné nováčky a nebo zrychlí ostříleným borcům.
Pozor:   během jízd treninkPro  můžete jezdit i se spolujezdcem!    
treninkPro
  volných jízd se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a                               souhlasu  svého zákonného zástupce!
Motocykl (objem motoru není limitován) nebude vpuštěn na trať v případě špatného                                                technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd.                                 (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.

4/    MotoZávo.dění  
Jedná se o celodenní  trénink a vložený závod na autodromu v Sosnové, Vysokém Mýtě příp. Chebu.  4 skupiny jezdců se rozdělují  dle zkušeností, stroje a jezdeckých výkonů (objem motorní limitován).  Příjezd na autodrom je možný o den dříve po 19:oo hodině. Pohoštění zajištěno od 19:oo hodin a během celého tréninkového dne.

Pozor:                  nebude vpuštěn na trať v případě špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat – není podmínkou). jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a doporučujeme kvalitní motocyklové oblečení.

5/     WILDMOTORS 
Prémiové okruhového ježdění na velkých dromech– ten pravý vstup do velkého světa závodních motocyklů. S přípravou a tréninkem Vám rádi pomůžeme. Vyberte termín, autodrom a požadované služby od našich instruktorů vč., nastavení a nezbytných úprav a jedeme Váš první velký závod.
Pozor:     motocykl nebude vpuštěn na trať v případě špatného technického stavu, tzn. únik kapalin, nefunkční podvozek, poškozené brzdy atd. (Doporučujeme RZ, zpětná zrcátka, světla a blikače demontovat příp. zakrýt / přelepit). Jezdec musí být vždy vybaven kvalitní homologovanou helmou a kvalitní motocyklovou kombinézou, rukavicemi a obuví.

6/   Učme se přežít
Celodenní kurz bezpečného ovládání motocyklu pro každého a navíc zcela zdarma!
Registrace na str.: www.ucmeseprezit.cz

 

Dotazy na tel.:                  777 540 291        Vláďa Mašek                                                                                                                                                               604 726 196        Míša Bartoň

E-mail:                                 info@stopnehodam.cz

Březen 11, 2019

Štítky: , , , , ,

Napsat komentář