Nepopulární, ale nezbytné zdražení!

. . . roku 2008 a vlastně by bylo lépe říci, že s výcvikem na autodromech jsem začal s rokem 1995. Uvědomoval jsem si to, že skoro každý umí velkolepě přidat, ale takřka nikdo neumí motocykl ovládat. Každý se má co učit a proto je třeba, aby každý poznal svoje hranice a uvědomil si je v bezpečí autodromů.

Tehdy v tom roce 1995 a 6 jsem nejprve přivedl skupinu kamarádů na autodrom v Sosnové a všichni ti divoši, co tam takřka ihned roznejtovali své miláčky, jsou stále mezi námi! Pak následovaly akce v Mostě a klientela se rozšiřovala. Aby ne, když ježdění bylo široko daleko nejlevnější a ještě s plným servisem. Od instrukcí pro jízdu, nastavení podvozku až po skutečné mechaničení a pneuservis.

Útlum pro mou motoškolu nastal ve chvíli, když jsem nastoupil do startovního pole superbike, kde mi byl velkým soupeřem a kamarádem populární Ondřej Lelek. Právě on byl v každičkém závodě o to jedno místečko přede mnou. A pak přišel červenec 2008 a Ondřej pospíchal z Autodromu Most na svou školu do Brna!

Po této tragické ztrátě jsem si řekl dost.
Právě o chybách to je, o umění ovládat motocykl, ale hlavně sebe, nenechat se zlákat k chybě!

Sesbíral jsem vlastní bohaté zkušenosti ze závodů a z běžného silničního provozu, oslovil ty nejlepší a máme tým!

Společně jsme vytvořili vlastní metodiku moderního výcviku a od roku 2009 máme autorizovaný program Stop Nehodám.

Nabídli jsme pětihodinový program ProStart pro malé autodromy za 900,- Kč! Celodenní ProLimit na velkém dromu v Mostě za 2.300,- Kč. Vždy pod vedením těch nejlepších instruktorů, vždy na pronajatých plochách za nemalé peníze.

Naše služby pro Vás chceme nadále zkvalitňovat a přitom v žádném případě nechceme ubrat z nastavených parametrů!

Čili vždy pořádat motoškolu a tréninkové jízdy na bezpečném autodromu s perfektním zázemím a s těmi nejlepšími instruktory a lektory pro individuální přístup k Vám.

Ceny již zveřejněných kurzů ProStart (termín 8.6., 15.6. a 18.7. 2011) platí beze změny 900,- Kč. Ti, kteří ještě nevyužili dárkový poukaz ProStart v ceně 900,- Kč se budou moci bez doplatku registrovat na motoškolu do Sosnové i po zbytek sezony 2011!


Ostatní letošní termíny budeme zdražovat, ale i tak budeme patřit stále mezi nejlevnější motoškolu s velmi vysokým standardem a hvězdným obsazením!

Samozřejmě, že Zpravodajové Zelené vlny, budou vždy po předložení karty zvýhodněni slevou – 20% z ceny motoškoly.

Děkuji za pochopení a těšíme se na Vás!

Za občanské sdružení STOP NEHODÁM

Vladimír Mašek

V případě dotazů nás kontaktujte na: info@stopnehodam.cz

Květen 27, 2011

Štítky:

Napsat komentář