Členství, klubová karta

Staň se členem o.s. a získej balík výhod!

o.s. STOP NEHODÁM přichází se zajímavou nabídkou .

Hlavním úkolem našeho sdružení je snižování dopravní nehodovosti na silnicích. Zaměřujeme se převážně na motocyklisty a pro ně připravujeme motoškoly různých úrovní. Rovněž se zasazujeme o kvalitnější a bezpečnou dopravní infrastrukturu, pracujeme na dopravních studiích a přinášíme nové poznatky o chování motocyklistů v různých jízdních režimech, přednášky atd.

Jestliže tě tato činnost oslovila a chceš se podílet na zlepšení stavu na našich silnicích – staň se členem občanského sdružení STOP NEHODÁM.

Členství v občanském sdružení je zcela dobrovolné a může mít charakter aktivní či pasivní. Každý člen může ovlivňovat dění sdružení a spolupracovat (za úplatu) na dalším rozvoji a tím zároveň přispět ke snižování nehodovosti. Roční členský příspěvek činí (cenu připravujeme),- Kč nabízí hned několik výhod.

1. Získáváte automaticky klubové tričko na Vaši adresu – zdarma
2. Získáváte možnost přivýdělku na základě dohody o provedení díla
3. Získáváte slevu -5% z každé motoškoly ProStart
4. Získáváte slevu -3% z každé motoškoly ProLimit
5. Získáváte slevu -200,- Kč při zakoupení klubové asistenční karty
6. K ní získáváte předplatné motoristického časopisu (konkrétní periodikum připravujeme)
7. Získáváte slevu z uzavřeného pojištění až 5% (konkrétní pojištění připravujeme)

Klubová asistenční karta zajišťuje majiteli celoroční, dvacetičtyřhodinovou asistenci, pomoc na cestách, (v českém jazyce) pro vozidlo (motocykl či automobil do 3,5t), které se stane nepojízdné atp., na území české republiky a celé Evropy (viz. podmínky).

Výhodu označenou * získáváte pouze se zakoupením klubové celoroční asistenční karty.

Členem občanského sdružení se mohou stát všichni zájemci, fyzické či právnické osoby, kteří se jakýmkoli způsobem chtějí zapojit do dění občanského sdružení STOP NEHODÁM. Znamená to spolupracovat na přípravě a konání akcí, sběru a vyhodnocování dat, dokumentaci a zmapování nebezpečných úseků, tvorbě a vkládání aktuálních příspěvků na webové stránky, přípravou dotačních programů a financování aktivit sdružení atd.

Za občanské sdružení STOP NEHODÁM

Vladimír Mašek
předseda sdružení