Dárkový poukaz

Pro ty z Vás co chtějí svým blízkým a známým nadělit opravdu hodnotný dárek přicházíme s jednoduchým řešením! 

Obdarujte je dárkovým poukazem  motoškoly  ProStart  nebo ProReal

Nabízíme dva typy motocyklové školy  ProStart  a ProReal (akademie bezpečného ovládání motocyklu) pro všechny řidiče a řidičky motocyklů a skútrů. Jak pro ty méně zkušené, tak i pro „ostřílené mazáky“, kteří si o to méně uvědomují, že motoškolu potřebují.

1 – odpolední motoškola ProStart na autodromu Sosnová u České Lípy 
1 hod. teorie, 3 hod. praktický výcvik + dárek zdarma 1 hod. okruhové jízdy
 (3 x 20 min okruhových jízd). To vše v hodnotě 1.490,- Kč !!! Nejlevnější motoškola v ČR a EU! Cenová bomba – navíc pořádaná na autodromu! Žádná parkoviště ani nereálná letiště! Doporučuji  😯

2 – celodenní (sobotní) intenzivní motoškola ProReal na polygonu ISŠ ve Vysokém nad Jizerou, společná vyjížďka 150 km a krátké zastavení na letišti. To vše umocněno překrásným prostředím Krkonoš. Cena poukazu 2.990,- Kč

Výuka se vždy opírá o vlastní moderní metodiku o.s. STOP NEHODÁM a kombinuje teoretickou přípravu s praktickým tréninkem pod vedením profesionálních instruktorů zvučných jmen.

Přípravu pro bezpečné ovládání motocyklu provádíme od roku 1994. Naše motoškola je vždy o kus napřed a nejlevnější v celé České republice.

Jak  naložit s dárkovým poukazem? 

Jednoduše si zaregistrujete termín pro svůj poukaz
           1.  Sosnová a  2. Vysoké nad Jizerou,  který si vyberete na stránkách:                                                                       (ve výstavbě) 

V případě dotazů nám napíšete na info@stopnehodam.cz , nebo zatelefonujete na +420 774 442 003 a my Vám poradíme.

Objednaný termín lze i přeobjednat, ale vždy minimálně 10 dnů před konáním motoškoly.

Pozor: 

V základním výcviku ProStart můžete jezdit a učit se i se spolujezdcem!  

Motoškoly  ProStart  na autodromu v Sosnové se mohou účastnit i osoby mladší 15-ti let, ale vždy za doprovodu a souhlasu svého zákonného zástupce. Motocykly a skútry musí být v bezvadném technickém stavu, přičemž nemusí splňovat požadavky pro silniční provoz.

Naopak nejen bezvadný technický stav ale i soulad s technickými požadavky  silničního provozu vč. platných dokladů potřebných k provozu potřebujeme k účasti na motoškole ProReal ve Vysokém nad Jizerou. Podmínkou je také obsah motoru nad 125 ccm. Doporučujeme také platné pojištění pro cesty a pobyt do zahraničí (lze sjednat na místě) a zajistit ubytování na celý víkend.

Nezapomeňte ! Každý se má co učit a u ovládání motocyklu to platí mnohonásobně! 

V případě dotazů nás kontaktujte.

Za tým STOP NEHODÁM
Vláďa Mašek