Termíny motoškoly ProReal 2018

Motoškola ProReal je celodenní individuální kurz, (vždy sobota),  bezpečného ovládání motocyklu na polygonu ISŠ ve Vysokém nad Jizerou (zcela nový povrch ! 🙂 ). Dopolední dřina na polygonu střídá teoretickou přípravu v učebně. Odpolední reálná výuka v silničním provozu na různých komunikacích, (cca 140 km), je zakončená tréninkem na letišti.

Skvělá cena 2.990,- Kč.

Proč jenom necelé tři tisíce?!  Ta škola asi za víc nestojí? 

Motoškola STOP NEHODÁM je motoškola s nejstarší historií v České republice (1993) a ostatní se učili a učí právě od nás.  Převážná část nových a moderních metod výcviku je prací našeho týmu a je velmi  dobře, že v každé motoškole se během několika měsíců, (bohužel, někdy i let),  objevuje kopie naší metodiky výcviku.  

Snažíme se snížit tragickou bilanci nehodovosti motorkářů a jsme na Vaší straně. Nikdy to pro náš tým nebyl byznys na prvním místě, ale pomoc.  Proto je cena našich kurzů natolik příznivá oproti jiným!

Není to cena za neúplný výcvik – naopak!

Kdo si nebude jistý ať zvolí bezplatný výcvik, (jakousi ochutnávku motoškoly), „Učme se přežít“ , a teprve potom až bude vědět o čem, že motoškola „stopnehodam“ je, přejděte na level ProReal…, nebo jiné.

Ahoj
Vláďa, spíš Mazzda

Únor 5, 2018

Napsat komentář