Tisková zpráva – o.s. STOP NEHODÁM

 přesouvá základní kurzy ProStart do Krkonoš

 Motoškola a seriál kurzů bezpečné jízdy občanského sdružení STOP NEHODÁM dospěly do další fáze. Základní kurzy ProStart byly přesunuty z polygonu u České Lípy do vhodnějšího prostoru ve Vysokém nad Jizerou.

Prostor disponuje prostornou rovinkou pro trénink plného brzdění a souvisejících technik a malým polygonem pro nácvik základní stopy, brzdění v náklonech apod. Dále je v areálu motokrosová trať pro základní nácvik ovládání stroje na nezpevněném povrchu.

Tým Stop nehodám věří, že tento krok návštěvníci kurzů přivítají s nadšením. Zejména s ohledem na zázemí, překrásné výhledy na Krkonoše, jedinečnou vyjížďkovou trasu a večerní party prostor s ohništěm, případně klubovnu s výukovými filmy.

Pokud si chcete před zimou ještě natrénovat a zopakovat základní jezdecké schopnosti za řidítky, máte k dispozici už jen několik sobotních termínů, než se Česko zahalí do sněhové přikrývky. Další možnost bude až na jaře. Pokud chcete více informací či referenci, navštivte web STOPNEHODAM.cz, nebo se spojte s ostatními na facebook.com/STOPNEHODAM.

 Drn

Říjen 23, 2013

Štítky: ,

Napsat komentář