Učme se přežít po III.

Obrázek Obrázek
Obrázek

Tentokráte jsme se sešli v sobotu 24. září a v neděli 25. Kurz „Učme se přežít III“ byl čistě záležitostí Libereckého kraje a financován z jeho zdrojů. Přítomni byli i zástupci BESIPu a „… šušká se, že snad možná příští rok bude …“!Ale to až příště. 😉

Tak se nechme překvapit… !

My ze Stop Nehodám o.s. jsme udělali maximum pro zdárný průběh celodenního kurzu a myslím si, že problémy vlastně nebyly. Několik drobných pádů jako vždy a za ně jsem osobně vždycky rád – ten pád byl výchovný! Každý kdo udělal chybu a „přistál“ na zemi se mi svěřil, že to pro něj byla velká lekce a ani většinou nevěděl jak se to rychle schrulo! Žádné úrazy, žádné velké škody, jen velké plus pro doslova každého kdo byl u toho! Stát se to totiž může nám všem a silnice jak známo neodpouští! Okruh 1000x ano! To je velký rozdíl.

ObrázekObrázek

Je pro nás velmi důležité, aby jste své návrhy na zlepšení a upravení kurzů směřovali k nám. Rovněž máte-li jakoukoliv kritiku – sem s ní!

Předem díky za ní!

Pro ty z Vás, kteří chtějí pokračovat ve výcviku a pracovat na svém zdokonalování připravíme co nejdříve kalendář „komerčních“ motoškol na rok 2012.
Těšíme se na setkání s Vámi!

ObrázekObrázek

Za celý tým STOP NEHODÁM o.s. David Pabiška, Michal Salač jr., Mirek Tichý, Martin „Poli46“ Polák, Ondra Košák, Marcel Ráliš, Radek Vincent Urbanec, Vladimír „Mazzda“ Mašek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Září 30, 2011

Štítky:
  • Budou, už snad je vše nastříhané, ale to jde naprosto mimo nás a pro LK to zpracovává externí firma. Ani to nedokážeme nijak ovlivnit. Možná budeme mít materiál, který nebude na DVD jen z vlastních jízd? Možná. Fotky – totéž. Když se něco u nás začne dít hodím to na str. nebo na motorkáře.
    Zatím
    M

  • Napsat komentář