Učme se přežít – podruhé

Máme velikou radost z toho, že Vám můžeme opět předat skvělou informaci . A to:

o konání 2. ročníku výcvikového kurzu pro mladé motocyklisty, resp. čerstvé držitele řidičského oprávnění pro skupiny A.

Výcvik pořádá Liberecký kraj pro své řidiče a významně tím přispívá ke zvýšení bezpečnosti na našich vozovkách.

Nejenom, že je Liberecký kraj první , kdo přišel s touto aktivitou, ale může se i pochlubit, že je jediným krajem v ČR , který pořádá celodenní výcvik řidičů motocyklů na autodromu v Sosnové u České Lípy a to zcela zdarma.

Každý z účastníků výcviku „Učme se přežít 2“ se zaregistruje do kurzu v sekci – Kurzy – v levém menu. (Pozor – pro výcvik „Učme se přežít 2“ je cena kurzu 0,- Kč, tzn. z potvrzení o registraci platí pouze č. VS pro Vaší registraci – žádná platba!).

Termíny akce jsou v srpnu 2011. První ve středu 17. 8. a druhý don po ve čtvrtek 18. 8.

Kapacita kurzu je max. 50 účastníků.

Rozdělení do skupin při ranní registraci. (Moto od 50 ccm ; skútr od 50 ccm ; enduro, supersport, chopper atd.)

Občerstvení bude zajištěno obdobně jako vloni.

Čili kdo se hodláte něco přiučit z ovládání motocyklu, první pomoci a prožít si plnohodnotnou ukázku výuky na autodromu v Sosnové určitě se registrujte.

Podrobné informace ještě přineseme.

Případné dotazy na:

e-mail.: info@stopnehodam.cz

Červen 21, 2011

Štítky:
 • 1/ Breakpain
  /cca od 8.oo hod registrace. 9.oo hod ostrý výcvik – teorie kombinovaná s praxí.
  Oběd v ceně ! Po něm dál teorie a praxe až do 18.oo hod.
  2/ Horác
  / myslím si, že je nutné se zaregistrovat na str. jako uživatel a teprve potom ke konkrétnímu termínu? Kdyby tě ta chyba nepustila dál napsat na můj mail vm@stopnehodam.cz a já to zařídím sám. Myslím si, že registrace z jednoho počítače nelze provést na jeden datum 2x?? Budou nové stránky a tam už snad tak složitý proces IT nevyrobí.
  3/ cena je 0,- Kč a tak automatická odpověď o zaplacení je jen planá! OK!
  M

 • ten systém vždy pošle odpověď zpět (automaticky) a my to nyní neumíme napravit. Chystají se nové str. a tam bude registrace pro Vás jednodušší a odpověď si nastavíme vždy podle potřeby (0,- Kč 500,- Kč atd). Ti kdo se zaregistrovali už stejně asi dostali zprávu, že zaplatili (také chyba, ale příjemější). Nuže, žádné peníze za výcvik „UČME SE PŘEŽÍT II“ ani před, ani po! Při formální přejímce se bude vše podepisovat na místě do námi připravených formulářů a tak není třeba tisknout formuláře.
  Hezké léto. M

 • Napsat komentář