Učme se přežít – podruhé.

Učme se přežít – podruhé.

Děkujeme všem partnerům, kteří přispěli k velkému úspěchu pilotního projektu „Učme se přežít“, konanému 8.9. 2010, projektu zaměřeného na snížení nehodovosti a tragických následků mladých řidičů motocyklů. Díky Vám všem prošlo dvěma celodenními kurzy více jak 120 řidičů a řidiček motocyklů z Libereckého kraje a svobodného státu Sasko (D) – zcela zdarma!

Zvláštní poděkování patří Martinovi Seppovi, Ing. Polákovi a vedení Libereckého kraje, Franku Liske a Mission Zero. Autodromu Global Assistence Sosnová za skvělé podmínky k výcviku a za spolufinancování EU. Dále našim lektorům a instruktorům o.s. Stop Nehodám a všem ostatním, bez kterých by nebylo možné tuto mimořádnou akci uskutečnit.
Poděkování patří i Všem zúčastněným a jejich vzorným doprovodům.

Jsem přesvědčen, že právě tyto akce pro řidiče motocyklů mají obrovský smysl. Výukou a tréninkem řidičů na uzavřených okruzích pod vedením našich instruktorů, přispíváme ke zdokonalení a osvojení nejdůležitějších schopností pro bezpečné ovládání motocyklu a tím hlavně ke snížení počtu tragických nehod v běžném silničním provozu.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přeji hezký den.

Za STOP NEHODÁM o.s.

Vladimír Mašek

předseda o.s.


. . . vychováváme lepší řidiče – zachraňujeme lidské životy!

Září 14, 2010

Štítky:

Napsat komentář