Už brzy – kalendář 2021

Ahoj motonadšenci, kluci a holky!

V době covidí připravujeme i pro letošní rok pár akcí, které vás potěší,  pobaví a možná i něco naučí, a seznam to tradičně nebude úplně minimalizovaný. Ještě nám k tomu přibude sledování MOTONOMÁDŮ, tří kamarádů  na dobrodružné cestě do střední Asie a my na dálku budeme s nimi.

Tak tedy jdeme na to!

Minimálně každý měsíc v sezóně budeme vyhlašovat motoškolu ProStart  .

ProStart   – Už tradiční odpolední kurz bezpečného ovládání motocyklu na autodromu v Sosnové, ke kterému neodlučitelně patří i treninkPrvolné tréninkové jízdy v rozmezí 17:oo až 19:oo hod.

ProReal  Rovněž v několika celodenních sobotních termínech, minimálně ale jednou během měsíce, vyhlásíme populární (takřka individuální)  motoškolu ProReal ve Vysokém nad Jizerou. Povinná zastávka na oběd v Café Restaurant Harrachov je opravdovým gastronomickým zážitkem!

ProLimit    Určitě nabídneme i několik výletů do světa maximálních rychlostí a sportovních výkonů na velkých autodromech u nás (Brno, Most) i v zahraničí.

Někteří rádi přivítají NOVINKU v podobě výcviku pro začínající motorkáře ProPitbikestart, která vás připraví na autoškolu klidně už během zimních měsíců v hale v Rynolticích na pronajatém pitu (¾ motorce) PBS italské výroby. Sjednávejte individuálně.

Dále trénink sportovní jízdy – závodní motoškoly ProPitbike  na autodromu v  Sosnové, Vysokém Mýtě, Pardubicích a příp. Chebu či Třinci.

Připravovaný kalendář vám poskytne i termíny tradičního a populárního, cenově nenáročného, řádění na malých okruzích MotoZávo.dění   

Celý kalendář zpracováváme a oficiálně by měl být koncem února 2021 na našich stránkách.

Těšíme se na setkání s vámi! 😉

Vláďa

Napsat komentář