Výstava MOTOCYKL 2011

. . . že v době od 3. do 6. března probíhala na výstavišti v pražských Holešovicích výstava MOTOCYKL 2011 a souběžně s ní v pražských Letňanech výstava MOTOSALON 2011.

V žádném případě nechci hodnotit co kde a jak bylo lepší, kdo čeho víc vystavil a kolik kde stál oběd, ale je velmi velká škoda pro nás pro všechny, že není jedna jediná výstava, která by pojala všechny styly a nabídla veškeré novinky na jednom místě!

Náš stánek STOP NEHODÁM / BEZPEČNĚ NA SILNICÍCH spolu s AMK Hořice a Racing Team Salač byl v poslední chvíli přesunut do haly B, Křižíkova pavilonu hned vedle expozice KM Racing (kompletní dakarová eqipa jezdců a strojů), DA Racing a v neposlední řadě expozice Besip týmu Hlavího města Prahy.

Společnost tedy více než skvělá a se všemi brzy na shledanou!

Co bylo ale pořadatelem těžce nezvládnuté, i přes veškeré dané sliby o nápravě, propojení hlavního výstvního paláce s pavilonem „B“!

I tak náš stánek navštívila spousta skvělých „motorkářů“, kteří odcházeli s informacemi o připravovaných akcích pro zvýšení bezpečnosti na silnicích, nejbližších termínech kurzů – motoškol v Sosnové. Dále informace o blížícím se 49. – ročníku legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla na přírodním okruhu v Hořicích a odnesli si podpisy jezdců Salač Racing, Michala a Filipa Salačových a také „Matyho“ Běliny.

Děkuji všem co pro nás připravili tuto skvělou možnost prezentace o.s. STOP NEHODÁM a BEZPEČNĚ NA SILNICÍCH!

Zvláště pak AMK Hořice panu Sodomkovi a Ocelíkovi. Panu Polanskému z firmy Harnessbike za zapůjčení exponátu a dalším, co se podíleli na realizaci výstavy.

Těšíme se na další spolupráci!

Za o.s. STOP NEHODÁM

Vladimír Mašek

ObrázekObrázekObrázek

Březen 9, 2011

Štítky:

Napsat komentář