Znáte kombinézy TTRace

Rozhovor se spoluzakladatelem značky TTRace Lukášem Václavovičem

Co je TTRace?

TTRace  – jsou jedinečné zakázkové kombinézy ušité na míru, určené pro jezdce, kteří nehledají kompromisy. V naší produkci naleznete jednodílné i dvoudílné kombinézy. Vždy jde o zakázkové šití, kdy jezdce naměříme a vždy dostane design podle jeho představy.

Jak jsme vznikli?

Značka TTRace nevznikla ze dne na den. Již dva roky šijeme a testujeme naše zakázkové oblečení s těmi nejlepšími závodními týmy a jezdci v Evropě. Vše začalo vlastně tím, že České republice je jeden opravdu kvalitní výrobce, následně dlouho nic a pak ostatní výrobci, respektive spíše dovozci. My jsme před lety pro náš tým objednali 10 zakázkových závodních kombinéz a ani po půl roce jsme nedostali žádnou kombinézu, která by byla ušita správně.

Co se stane když není kombinéza ušita správně?

Pokud kombinézu neušijete přesně, nebo si koupíte konfekční velikost, která Vám úplně nesedí, může Vás kombinéza na některých místech tlačit a omezovat v pohybu. V horším případě je volnější a při pádu se Vám mohou např. protočit chrániče a vy se zraníte.

Přesně to se stalo u výše zmíněné objednávky u jednoho z „výrobců“ kdy kombinézy znemožňovali jízdu a některé volnější části způsobili zranění našim jezdcům.

Takže právě to byl ten důvod jít vlastní cestou?

Ano, přesně tak. Řekl jsem si, že to přece není možné, dát za kombinézu téměř 30tis. korun a nemít dobrý produkt ve kterém se budete cítit dobře a bezpečně. Takže jsme začali pátrat po původu a kvalitě materiálů. Zjistil jsem, že je to dnes u většiny firem vlastně celé o marketingu a ne kvalitě a vývoji.  Výrobci se pyšní jezdci, kteří pro ně jezdí. Ale jak všichni víme motorsport je velice finančně náročný. Když se pak bavíte s jezdci, někteří Vám řeknou, že tyto kombinézy jezdí, protože je mají zadarmo, i když vědí, že to s kvalitou není tak dobré.

To se mi vůbec nelíbilo, najednou jsem si uvědomil, že i já sám jsem byl tímto marketingem ovlivněn.

A tak jsem řešil jakou cestou se vydat, shodou okolností jsem potkal člověka, který odešel před pár lety z jedné renomované zahraniční firmy a sám založil malou firmičku na výrobu kombinéz. Jeho produkty jsem viděl, použité materiály od chráničů, přes zipy a streče byly a jsou od těch nejlepších výrobců.  Slovo dalo slovo, každý jsme měli několik nápadů, dali kombinézám novou značku a máte tady TTrace.

V čem jste tedy jiní?

Když to shrnu, tak za cenu 20tis korun dostanete nyní kombinézu na míru včetně vlastního designu.

Právě individuální přístup nás odlišuje. Protože nevyrobíme měsíčně desítky kombinéz, ale jen pár kusů, snažíme se, aby tyto kusy byly perfektní. 

Do designu chceme dát maximum emocí a realizovat tak představy zákazníka.

Kombinéza má zipy značky YKK, švýcarské streče Keprotec-Schoeller, německé chrániče SAS-TECH té nejvyšší kvality. Vše můžete vidět na našich stránkách www.ttrace.cz , které se nyní snažíme doplňovat.

Zajímavé, jaká budou Vaše další kroky?

Bezpečnost je pro nás na prvním místě, vše se v dnešní době rychle vyvíjí, nesmíte zaspat a jít s dobou. Proto veškeré naše investice směřují nyní zpět do vývoje především ke zvýšení bezpečnosti.

Jelikož se sám pohybuji na závodní dráze a se závodníky jsem denně v kontaktu, dostáváme okamžitě zpětnou vazbu na naše produkty i na novinky v tomto segmentu.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů

Já děkuji a přeji všem motorkářům mnoho šťastných kilometrů bez nehod. Nejlépe aby měli kombinézu jako skvělý doplněk k motocyklu a nemuseli zažívat jejich kvalit při pádech. A když už se to stane, ať jsou oblečeni do kvalitních výrobků, vyplatí se to.

www.ttrace.cz


Duben 19, 2019

Napsat komentář